Bij het organiseren van een (vak)beurs, congres of seminar draait het veelal om inspiratie. En omdat het inspireren, motiveren en activeren van bezoekers in allerlei vormen en maten mogelijk is, bieden wij verschillende ruimtes met diverse mogelijkheden. Denk hierbij aan inspiratiesessies in een van de sportkleedkamers, een sportclinic van een (ex-) topsporter of een lokaal en verantwoord diner. Samen bespreken we je wensen, stellen we een plan op en ontwerpen we de totaalbeleving. Op deze manier ontstaat een professionele omgeving, wordt een dynamische sfeer gestimuleerd en bieden we een ervaring die indruk maakt.
Maaspoort Den Bosch beschikt over meerdere multifunctionele ruimtes, in te zetten voor zakelijke (sport)evenementen, beurzen, congressen, trainingen, bedrijfsfeesten en sportdagen. Elke ruimte is naar wens in te richten qua indeling, aankleding, meubilair en met audiovisuele middelen. De Foyer heeft een capaciteit van 900 personen en beschikt over een grote bar.
Benieuwd naar de mogelijkheden die Maaspoort Den Bosch jouw beurs, congres of seminar kan bieden? Wij zijn ervan overtuigd dat we altijd een passende oplossing, concept of ruimte voor je hebben. Neem contact op via onderstaand contactformulier. Wij beantwoorden je vraag binnen 24 uur. Direct met ons sparren? Bel (073) 6494222.