Maaspoort @ the Beach

Deze zomer organiseert Maaspoort Den Bosch voor de tweede keer Maaspoort @ the Beach! Van 1 juli tot en met 15 augustus kun je bij ons terecht voor diverse buitenactiviteiten en kun je daarnaast ook zelf één van onze beachvelden gratis huren om samen met je vrienden, collega’s of sportteam buiten te komen sporten bij De Maaspoort. Check de website voor het laatste overzicht van activiteiten of neem direct contact met ons op via het contactformulier voor meer info!

Er gaan weer vele activiteiten plaatsvinden op de verschillende sportcourts. We stellen de velden daarnaast graag beschikbaar aan verenigingen, recreanten of andere partijen. Heb jij een leuk idee voor een activiteit? Neem dan contact op met ons!

See you @ the Beach!

2023
 
december
2024
januari
 
februari
Event in spotlight
Heroes Den Bosch vs. Landstede Hammers Zwolle
Op zaterdag 9 december neemt Heroes Den Bosch het op tegen Landstede Hammers Zwolle in De Maaspoort. Zorg dat je erbij bent!
Meer informatie
Friday 08.12
FCK/De Hommel vs. RKAV Volendam
20:30 - Zaalvoetbalwedstrijd
Saturday 09.12
Heroes Den Bosch vs. Landstede Hammers Zwolle
20:00 - Basketbalwedstrijd
Event in spotlight
PDC Dutch Darts Masters
PDC Dutch Darts Masters - onderdeel van de World Series of Darts circuit - komt naar De Maaspoort in 2024!
Meer informatie
Saturday 06.01
Heroes Den Bosch vs. Den Helder Suns
20:00 - Basketbalwedstrijd
Saturday - Sunday 13.01 - 14.01
NK Indoor Handboogschieten
09:00 - Sportevenement
Friday - Saturday 26.01 - 27.01
PDC Dutch Darts Masters
19:00 - Sportevenement
Sunday 28.01
Heroes Den Bosch vs. Feyenoord Basketball
16:00 - Basketbalwedstrijd
Event in spotlight
Nationaal Golfcongres
De 28e editie van het Nationaal Golfcongres op 6 februari 2024 is hét kennisevent voor alle stakeholders uit de golfsector. Van greenkeeper tot manager, van golfprofessional tot bestuurder.
Meer informatie
Tuesday 06.02
Nationaal Golfcongres
09:30 - Congres
Saturday 10.02
Heroes Den Bosch vs. Donar Groningen
20:00 - Basketbalwedstrijd